Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych Polski Instytut Sztuki Filmowej Filmoteka Narodowa Art Cinema Polska Siec Kin Cyfrowych

Wybierz kino

Dla dzieci

 

Misiowe Poranki

Kwiecień 2014 Kino Luna

 

Misiowe Poranki - Rodzinne Warsztaty na scenie i zabawa z Artystami – Misiowi Przyjaciele od 10 lat tworzą niepowtarzalną okazję do rodzinnego i twórczego spędzenia weekendowych przedpołudni.

Podczas Misiowych Poranków stawiamy na przełamywanie nieśmiałości w atmosferze doskonałej zabawy. Do dyspozycji mamy dwie sceny w kinie Luna i w kinie Wisła w Warszawie, na których odbywają się specjalnie opracowane artystyczne zadania, prowadzone przez animatorów wielu dziedzin sztuki poprzedzoną projekcją Polskich  bajek.

 

Nasze kina to nie multipleksy, tylko u nas w każdy weekend na dzieci czekają duże Misie i animatorzy z nowym tematem zabaw, którzy są do dyspozycji i na wyłączność dzieci. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje jak: bal Halloween, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Dzień dziecka, czy Koncerty w Kapciach pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze.

Zajęcia bez zapisów, Czas zajęć 1,5 h, dla dzieci 3-7 lat z opiekunami, cena 15 zł od osoby

 

Szczegóły na www.misioweporanki.pl lub www.misiowiprzyjaciele.pl

 

 

PLAN:

Auta ,czyli przygoda z motoryzacją

Sobota      05.04. – godz.10.30 – Kino Luna - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

,,Auto do myjni przyjechało, bo się umyć ładnie chciało”. Na kolejnych Misiowych Porankach wcielimy się  w rolę kierowcy samochodu, który musi dojechać do mety w jak najkrótszym czasie. Jednak po drodze nie jedzie sam, a obok niego jeżdżą również inne samochody, dlatego musimy być czujni, aby nie spowodować jakiegoś wypadku na drodze, a jak wiemy to nas na pewno spowolni i nie zdążymy dojechać do mety w wyznaczonym czasie. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe wyścigowe zabawy, w których każdy będzie mógł wykazać się szybkością i zwinnością. Zapraszamy na wyścigowe Misiowe Poranki.

 

Świat muzyką Malowany

Niedziela 06.04. – godz.12.00 – Kino Luna - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

Jeśli szukacie wartościowych zajęć pod względem muzycznym i rozwojowym dla swoich pociech zapraszamy na Misiowe Poranki! Proponujemy zwariowane zabawy, podczas których maluchy i średniaki pomogą Nam namalować swój świat muzyką. Podczas zajęć towarzyszyć nam będzie najlepsza muzyka i bogaty zestaw zabaw, który w zależności od potrzeb dziecka aktywizuje maluchy, wspomaga koncentrację, wycisza lub usypia. Wierzymy, że muzyka przenosi dzieci w świat piękna i harmonii. Rozwija ich wrażliwość i wyobraźnię.. Jak zawsze proponujemy: Dużo ruchu przy kreatywnej, wspaniałej i rodzinnej zabawie.


Wyspa Wielkanocna

Sobota     12.04. – godz.10.30 – Kino Luna  - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

Tu kropka, tam kreska – pisanka niebieska. Tu kropka różowa – pisanka gotowa! Nadchodzą Święta Wielkanocne, jedne z bardziej kolorowych, kojarzących się z budzeniem do życia,radością,  świeżością i wiosną. Jeśli sądzicie, że maluchy w czasie Świąt Wielkanocnych mogą jedynie pomagać w niesieniu koszyczka ze święconką- nie macie racji. Mamy dla Was kilka zabaw, które nawet małemu dziecku pozwolą poczuć świąteczną atmosferę,  rodziców zainspirują do świątecznych zabaw w domu, a z pewnością  dostarczą wspólnie sporo zajęcia. Na Misiowych Porankach porównamy sobie także jak obchodzone są Święta w Europie. Jak świat długi i szeroki istnieje wiele różnych sposobów uczczenia tych magicznych świąt. Zajęcia podsumujemy zabawą plastyczną. Zapraszamy do wspólnej zabawy

 

Niespodzianki Zajączka

Niedziela 13.04. – godz.12.00 – Kino Luna - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

,,Kochane dzieci !

Dziś rano byłem w Waszym kinie, ale nikogo nie zastałem . Zostawiłem Wam ukryte niespodzianki dla każdego. Znacie dobrze salę kinową, poszukajcie wiec ich. Życzę udanych poszukiwań- Zajączek”. Podczas zajęć wielkanocnych czekają Nas same niespodzianki! Pierwszą z nich będzie poszukiwanie listu. Nie martwcie się, z pewnością wspólnie znajdziemy gdzie został ukryty.  Jak wiecie  wielkanocne zajączki są bardzo zapracowane przed świętami, ale wiedzą o tym, że dzieci też chętnie pracują. Lubią tańczyć i śpiewać. Wykonamy zatem wspólnie z rodzicami specjalne zadania od zajączka od tańców, śpiewów przez pisanki i specjalne sałatki. Na koniec wykonamy  zajączkowe podarunki na szczęście. Będą miały magiczną moc! Odsuwające  smutki, a przynoszące radość. Zapraszamy na Misiowe Poranki

Gry Planszowe ,,kto pierwszy do mety?’’

Sobota     26.04. – godz.10.30 – Kino Luna  - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

Gry planszowe dla dzieci są wyjątkowe, ponieważ po te gry, równie często jak Ci najmłodsi, sięgają dorośli, odnajdując w sobie dziecko (i dobrze!). W grach tych jest  bogactwo kolorów i wzorów, ale także momenty emocji i rywalizacji. Gry są ważnym i wiodącym środkiem kształtowania odpowiednich funkcji postaw i nastawień dzieci wobec nauki, pracy i innych osób. Mają bardzo dużo zalet i funkcji od kształcących i terapeutycznych po motywacyjne i poznawcze. Dlatego postanowiliśmy przygotować coś specjalnego na Misiowe Poranki związanego z grami planszowymi. Obok dobrej zabawy i śmiechu znajdziemy elementy edukacyjne pozwalające naszym pociechom zdobywać nową wiedzę, pogłębić już posiadaną, czy poćwiczyć pamięć. Dzieciaki będą się dobrze bawić, a nawet nie zauważą, ilu nowych rzeczy nauczyły się w tzw. „międzyczasie”. Nie zapominajmy o tym jak wspaniale można spędzać czas przy planszówkach w gronie całej rodziny. Zapraszamy!

 

Art Disco - Dzień Tańca    

Niedziela  27.04. – godz.12.00 – Kino Luna - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

29 kwietnia corocznie obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Tańca. Dzień obchodów 29 kwietnia wybrano na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a. Z tej też okazji zajęcia Art. Disco będą wyjątkowe. To będzie prawdziwy taneczny kalejdoskop! W różnych rytmach będą tańczyć dzieci ,ale także rodzice i opiekunowie . Ten niezwykle szczególny dzień, Międzynarodowy Dzień Tańca, jest poświęcony językowi, którego każdy człowiek na świecie może się nauczyć – przyrodzonemu językowi naszego ciała i duszy, językowi naszych przodków i naszych dzieci. Ten dzień jest poświęcony dziecku, które marzy o tym, by tańczyć jak prawdziwa gwiazda. Zawirujcie razem z Nami na Misiowych Porankach.

 

 

więcej:  www.misioweporanki.pl lub www.misiowiprzyjaciele.pl

Gratisowe bilety na Facebooku – Misiowi Przyjaciele

 

2014 © Novekino. All Rights Reserved|Regulamin zakupu i rezerwacji biletów|Rezerwacja|Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio