Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych Polski Instytut Sztuki Filmowej Filmoteka Narodowa Art Cinema Polska Siec Kin Cyfrowych

Wybierz kino

Dla dzieci

 

Misiowe Poranki

Maj 2014 Kino Luna

 

Misiowe Poranki - Rodzinne Warsztaty na scenie i zabawa z Artystami – Misiowi Przyjaciele od 10 lat tworzą niepowtarzalną okazję do rodzinnego i twórczego spędzenia weekendowych przedpołudni.

Podczas Misiowych Poranków stawiamy na przełamywanie nieśmiałości w atmosferze doskonałej zabawy. Do dyspozycji mamy dwie sceny w kinie Luna i w kinie Wisła w Warszawie, na których odbywają się specjalnie opracowane artystyczne zadania, prowadzone przez animatorów wielu dziedzin sztuki poprzedzoną projekcją Polskich  bajek.  

Nasze kina to nie multipleksy, tylko u nas w każdy weekend na dzieci czekają duże Misie i animatorzy z nowym tematem zabaw, którzy są do dyspozycji i na wyłączność dzieci. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje jak: bal Halloween, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Dzień dziecka, czy Koncerty w Kapciach pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze.

Zajęcia bez zapisów, Czas zajęć 1,5 h, dla dzieci 3-7 lat z opiekunami, cena 15 zł od osoby

 

Szczegóły na www.misioweporanki.pl lub www.misiowiprzyjaciele.pl

 Kino Luna  - Warszawa Ul. Marszałkowska 28 tel.: 22 621 78 28

 

 

2014 © Novekino. All Rights Reserved|Regulamin zakupu i rezerwacji biletów|Rezerwacja|Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio